Chuť kávy

Filtr AquaGusto snižuje tvrdost vody a redukuje obsah chloru. Aroma kávy se tak může dokonale rozvinout. Crema je pevná a bohatší.

Ochrana kávovaru

AquaGusto snižuje tvrdost vody a tím tvorbu vodního kamene. Chrání tak součásti kávovaru ve styku s vodou a prodlužuje životnost stroje.

Výdrž

Filtr AquaGusto vydrží až 6 měsíců provozu nebo úpravu 100 litrů vody (typ AquaGusto 100), případně 250 litrů vody (typ AquaGusto 250).

Univerzálnost

AquaGusto může být použit téměř ve všech kávovarech s nádržkou vody. Nejsou potřebné žádné redukce a dodatečné nástroje.

Renomovaný výrobce BRITA

Výrobce BRITA

Brita GmbH je německá výrobní firma s více jak 60-ti letou tradicí, nadnárodní působností a bohatými teoretickými a hlavně praktickými zkušenostmi. Zabývá se řešením úpravy vody pro zařízení používaná v gastronomii.

dashboard

Záruka kvality

Tak jako všechny filtry vody BRITA Professional pro styk s potravinami je i AquaGusto testováno a monitorováno nezávislými institucemi.

Jak filtr AquaGusto funguje?

AQUAGUSTO

Snižuje tvrdost vody

Měkká voda dává kávě možnost mnohem lépe rozvinout své aroma než tvrdá voda. Je to díky povaze esenciálních olejů obsažených v kávových zrnech, které se extrahují lépe horkou vodou která má nižší tvrdost. Filtr AquaGusto snižuje uhličitanovou tvrdost vody a káva tak může projevit i ty nejjemnější odstíny své chuti.

dashboard
AQUAGUSTO

Redukuje pachutě

Filtr AquaGusto obsahuje částice aktivního uhlí, které zachycují nežádoucí látky jako je např. chlor. Tyto příměsy ovlivňují chuť a aroma nápoje. Nekvalitní voda může zmařit investice do přístroje a kávy. AquaGusto pomáhá předejít těmto problémům a zlepšuje senzorické vlastnosti vody.

Jak dlouho filtr AquaGusto vydrží?

AQUAGUSTO

Typ AquaGusto 100

Při velikosti nádržky 0,5 litru by měl filtr AquaGusto 100 vydržet až 6 měsíců provozu nebo úpravu 100 litrů vody.

Pokud má váš kávovar nádržku na půl litru vody a připravujete přibližně 3 až 5 nápojů denně zbaví vás filtr starostí na půl roku.

dashboard
AQUAGUSTO

Typ AquaGusto 250

Při velikosti nádržky 1,5 litru by měl filtr AquaGusto 250 vydržet až 6 měsíců provozu nebo úpravu 250 litrů vody.

Pokud má váš kávovar nádržku na jeden a půl litru vody a připravujete přibližně 10 až 15 nápojů denně zbaví vás filtr starostí na půl roku.

Nezapomenu filtr včas vyměnit?

AQUAGUSTO

Přehledný indikátor

Každé balení AquaGusto obsahuje i praktický indikátor výměny filtru. Indikátor výměny filtru vás vždy informuje o stavu a potřebě výměny filtru. Po každé výměně filtru stačí nalepit nový indikátor na viditelné místo na kávovaru (ne v blízkosti zdroje tepla) a stisknout tlačítko.

dashboard

Použití indikátoru

Nalepte ukazatel na viditelné místo a stiskněte START.
Ukazatel je aktivován jakmile se objeví červená linka.
Červená oblast se postupem času rozšiřuje až do vypršení maximální životnosti filtru.
Přibližně po šesti měsících je dosaženo maximální doba používání a filtr je třeba vyměnit.

Video manuál

AQUAGUSTO

Jednoduchá instalace

Před instalací odstraňte fólii a propláchněte polštářek filtru vodou. Umístěte filtr na dno nádržky na vodu a naplňte nádržku studenou pitnou vodou. Nevtlačujte filtr do nádržky na vodu silou: před instalací filtru se ujistěte, že bude možné filtr později snadno vytáhnout z nádržky na vodu ručně nebo pomocí vhodného nástroje.

Pro dosažení optimální ochrany proti vodnímu kameni a nejlepší chuti nápojů by měl filtr být ponořen ve vodě v nádržce již večer před použitím stroje. Nádržku na vodu vždy zcela doplňte vodou večer před dalším použitím.

Stáhnout specifikaci

Kontakt

Aqualink s.r.o.
Cacovická 54
614 00 Brno
Česká republika
Tel.: +420 545 214 242

Velkoobchod:
Michal Čermák
cermak@aqualink.cz
Tel.: +420 722 937 608

Obchodní údaje

AQUALINK s.r.o.
IČ: 28268075
DIČ: CZ28268075

 
Společnost AQUALINK s.r.o. je registrovaná u Krajského soudu Brno, odd. C, vložka 57536

Napište nám

Sledujte náš profil na Facebooku a YouTube

Místa prodeje


© 2017 Aqualink s.r.o.
Všechna práva vyhrazena


Aqualink s.r.o. +420 722 937 608 cermak@aqualink.cz   Web společnosti BRITA